Wypoczynek w Muszynie zimą

Dwie Doliny od strony Szczawnika - trasa narciarska

Kto narzeka na różnorodny klimat Polski, zapewne nigdy nie doznał uciechy płynącej z zimowego białego szaleństwa czy z letnich wędrówek po górach w akompaniamencie śpiewu ptaków i szemrania potoków. Bo gdzie wypoczywa się wspanialej, niż w górach. To właśnie tutaj pośród dziewiczej przyrody, w otoczeniu zapierających dech w piersi krajobrazów, wdychając krystaliczne powietrze zasmakujecie pysznego regionalnego jedzenia oraz posłuchacie odprężającej muzyki.

Góry zimą oferują cały wachlarz rozrywek oraz niezapomnianych emocji, poczynając od podziwiania magicznych lodowo-śniegowych pejzaży, poprzez ekscytujące sporty aż po liczne, okazjonalne imprezy kulturalne. Czy wiecie już jak smakuje grzaniec po wyczerpującym dniu spędzonym na nartach, popijany w karczmie z góralską muzyką w towarzystwie najlepszych przyjaciół? Jeżeli nie, to koniecznie musicie nas odwiedzić. Willa Monika zapewni Wam komfortowy wypoczynek, podpowiemy jak ciekawie spędzić czas w okolicy, zadbamy o Wasz spokój oraz pogodę ducha. Pobyt u nas to terapia dla duszy oraz dla ciała, wrócicie do pracy pełni sił, energii witalnej, we wspaniałej kondycji psycho-fizycznej.

Beskid Sądecki jest idealnym miejscem, w którym możecie dać upust swoim pragnieniom o białym szaleństwie. Jeden z najbardziej popularnych obiektów narciarskich – Dwie Doliny, znajduje się niedaleko od Willi Monika.

Stacja narciarska obsługuje bardzo rozległe tereny zjazdowe, wyróżnia się nowoczesną infrastrukturą oraz dynamicznym rozwojem. Każdy znajdzie tu odpowiednią rozrywkę na miarę swoich umiejętności oraz upodobań sportowych. Stacja łączy wyciągami dwie odległe miejscowości Muszynę i Wierchomlę, a co za tym idzie walory krajobrazowe lansują się w czołówce krajowej tego typu atrakcji. Różnica wzniesień pomiędzy szczytami to 410 metrów, górna stacja mieści się na 990 metrach, zaś dolna na 580 m n.p.m.

Sezon narciarski rozpoczyna się tu w grudniu i trwa aż do kwietnia, zaś wyciągi czynne są wtedy od 09:00 do 19:00. Warunki klimatyczne sprzyjają tutaj utrzymywaniu się pokrywy śnieżnej, dlatego turyści mogą mieć pewność, że przybywając do Muszyny, rozrywek w zimie im nie zabraknie. Oprócz 12 tras zjazdowych (10,6 km), bardzo urozmaiconych i starannie przygotowanych, turyści mogą również przemierzać trasy biegowe (obecnie około 5 km). Większość tras jest oświetlona i można się nimi cieszyć do późnych godzin wieczornych. A po wysiłku na stoku można zrelaksować się w saunie, pojeździć konno, pójść na basen, lodowisko albo pobawić się wraz z innymi w wesołym, rozśpiewanym kuligu.

Dwie Doliny mogą odwiedzać zarówno doświadczeni narciarze, jak i amatorzy. Obiekt oferuje bowiem kursy nauki jazdy na nartach zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nigdy nie jest za późno, aby pokochać nowy rodzaj sportu i nauczyć się go uprawiać.

Centrum narciarskie oferuje turystom przedszkole, będziecie mogli tu skorzystać z kawiarenki internetowej, bankomatu, pobawić się na dyskotece, pograć w bilard oraz skosztować przysmaków z lokalnych restauracji.

Atrakcje Muszyny i okolic

Atrakcje w Muszynie latem
Zimowe atrakcje Muszyny
Zabytki Muszyny i okolic

Willa Monika na mapie

Niezwykła lokalizacja naszej Willi na terenie gminy uzdrowiskowej Muszyna dostarcza niesamowitych wrażeń zarówno latem jak i zimą. Skorzystaj z mapy poniżej i dowiedz się jak dojechać do Willi Monika.

Zobacz mapę w powiększeniu »

Co na Ciebie czeka?

  • Ogrody Zmysłów / Sensoryczne
  • Ogrody Biblijne
  • kilometry tras narciarskich o różnym poziomie trudności
  • dziesiątki kilometrów tras rowerowych
  • baseny Zapopradzie
  • mofeta w Szczawniku
  • ruiny baszty w Muszynie
  • wędkarski raj nad Popradem
  • szkółka jazdy konnej
  • lodowisko, skatepark, korty tenisowe
więcej
Willa MONIKA - Muszyna
Informacja i rezerwacja
+48 608 040 682
willamonika@op.pl